З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Презентация1Шановні колеги!

       Сердечно вітаємо Вас з нашим професійним святом – Днем медичного працівника! 

      Від щирого серця бажаємо Вам успіхів у нашій благородній справі! Ми спільно з Вами, з усією фаховою громадськістю постійно працюємо над тим, щоб кожен з Вас мав можливість фахово і творчо працювати, отримувати належну винагороду за свою роботу. Нехай же на Вашому шляху зустрічаються тільки добро, радість, віра та любов, а постійними супутниками у житті будуть щастя і людська повага на довгі роки! 

     Міцного здоров’я Вам, наснаги і натхнення!

З повагою 

Президія УАЛДВК

З 8 БЕРЕЗНЯ!

Link

3bd1f1107b820765536f619701c0f49d

 

Дорогі наші колежаночки, лікарі-дерматовенерологи- члени Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів!

 Прийміть наші щирі вітання з вашим весняним святом- 8 Березня!.

Бажаємо Вам любові від Ваших рідних і близьких та всіх інших чоловіків (великих і малих).
Здоров’я, натхнення, терпіння. Жіночого Вам щастя!

З повагою,

Президент УАЛДВК В. Степаненко та чоловіча когорта Президії УАЛДВК.

 

 

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДІАГНОСТИКИ МЕЛАНОМИ»

Link

Euromelanoma«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДІАГНОСТИКИ МЕЛАНОМИ»

Анонс прес-конференції в УНІАН  (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) 

22 квітня 2016 року відбудеться День меланоми в Україні в рамках панєвропейського проекту «Євромеланома» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, а також партнера проекту лабораторій «La Roche-Posay». Інформаційний партнер – сервіс пошуку лікарів DOC.UA. Цього дня спеціалізовані медичні заклади країни, у тому числі і деякі приватні, будуть проводити безкоштовний прийом громадян, ціллю якого є виявлення меланоми та інших злоякісних новоутворень шкіри на ранній стадії. Медики нагадують, що лише своєчасна діагностика та лікування можуть врятувати життя і зберегти здоров’я людині. Учасники: Ольга Богомолець, голова Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ, координатор програми «Євромеланома» в Україні; Віктор Степаненко, головний позаштатний дерматовенеролог МОЗ України, президент Української асоціації лікарів-дерматовенерологів та косметологів; Олена Колеснік, хірург-онколог, директор Національного інституту раку; Сергій Коровін, хірург-онколог, завідуючий науково-дослідним відділенням пухлин шкіри та м’яких тканин Національного інституту раку; Лариса Орєхова, директор Інституту дерматології та косметології доктора Богомолець; Ігор Канчалаба, Голова громадської організації «Стоп меланома»; Вікторія Лахно, бренд-менеджер партнера панєвропейського проекту «Євромеланома» лабораторій «La Roche-Posay»; Марія Турок, представник волонтерів, студент Національного медичного університету ім. О. Богомольця.
Детальніше читайте на УНІАН: http://press.unian.ua/event/7845-vseukrainskiy-den-diagnostiki-melanomyi.html

З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Link

З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!91810

Дорога наша прекрасна половино, дорогі наші колежанки!
Щиро вітаємо з чудовим весняним святом!
Дякуємо Вам та низько вклоняємося кожній з Вас за доброту, мудрість, чуйність, щирість, турботу.
Знаменно, що серед жінок, відзначених до цього дня Президентом України П.О.Порошенком, найвищих нагород удостоєні наші колежанки – медики.
Зокрема, орденом “За мужність” ІІІ ступеня відзначено старших солдатів Юлію Дунданову (санітарного інструктора роти) та Ольгу Омельчук (яка, ризикуючи життям, надала медичну допомогу 20 пораненим військовим), а також лейтенанта медичної служби Тетяну Потупалову (лікаря санітарного вертольоту Мі-8, яка здійснила 92 вильоти та надала медичну допомогу понад 600 пораненим і хворим). Також Президент відзначив орденом княгині Ольги ІІІ ступеня старшого сержанта Галину Хмелівську (фельдшера рятувальної парашутно-десантної групи, яка здійснила понад 100 бойових вильотів та врятувала життя понад 350 військовим).

Міжнародний жіночий день – це також час подумати про досягнутий прогрес у справі гендерної рівності, закликати до змін і зазначити гідно прояви мужності і рішучості з боку звичайних жінок, які грали і грають виняткову роль в історії світу і нашої країни.

Дякуємо усім Вам!
Зі святом!
Мира і добра Вам та Вашим родинам!

З повагою

Президія УАЛДВК

СЛОВА ВДЯЧНОСТІ

Link

_page_clip_image002_0000Дорогі колеги, лікарі, члени Асоціації!

Ви надали мені почесну можливість бути обраним президентом нашої з Вами Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів. Дякую за довіру! Дякую кожному, хто своїм голосом підтримав працю моєї команди. Дякую кожному, хто своїм голосом дав нам можливість і натхнення працювати заради розвитку нашої Асоціації, нашого фаху.

Закликаю всіх  до співпраці. В теперішній час, коли не лише перед дерматовенерологічною службою, а й усією сферою охорони здоров’я України стоять серйозні виклики, ми маємо разом узяти участь у цій великій спільній роботі. Наш фах передбачає протидію більшості соціально-небезпечних хвороб, а, отже, має посідати важливе місце в системі громадського здоров’я, що розбудовується відповідно до Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Важливо на сьогоднішній день зберегти досвідчені кадри та виховувати молодь, максимально використати кращі здобутки існуючого диспансерного принципу, мережу закладів. Окремим завданням є участь Асоціації у захисті прав лікарів та лікарському самоврядуванні, як це відбувається в усьому цивілізованому світі.

Закликаю всіх до співпраці! Слава Україні!

Щиро Ваш

                      професор В.І. Степаненко