ЛИСТ ПРЕЗИДІЇ УАЛДВК ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ

Letter to EADV_Sept_2014-page0001

Шановна Президент ЄАДВ, Члени Виконавчого Комітету ЄАДВ,
Члени Правління ЄАДВ, члени ЄАДВ!

Від імені Української асоціації дерматологів, венерологів та косметологів (УАЛДВК) ми висловлюємо Вам глибоку повагу і сподіваємося на плідну співпрацю між ЄАДВ і нашою Асоціацією.
Українська асоціація дерматологів, венерологів та косметологів є найбільшою громадською організацією лікарів з нашої спеціальності в Україні. Вона була створена в 1999 році, зареєстрована в 2000 році та є правонаступницею Всеукраїнського товариства лікарів-дерматовенерологів, що існувало від 90-х років ХІХ століття.
Основою нашої асоціації є місцеві підрозділи, які створені за територіальним принципом у всіх регіонах України.
На сучасному етапі Асоціація об’єднує 30 підрозділів і включає приблизно 3000 членів. Своєю місією у відносинах з ЄАДВ ми бачимо інформування українських дерматологів, що таке ЄАДВ, чому для них доцільно бути членами ЄАДВ.
Як Ви знаєте, протягом останніх шести місяців український народ бореться за свій вибір бути частиною вільної Європи і за свою незалежність. Багато людей загинуло та багато потрапили до лікарень у зв’язку з ситуацією на сході України на кордоні з Росією.
Саме тому ми просимо Вас, як лікарів і гуманістів, організувати благодійну акцію зі збору коштів протягом Конгресу ЄАДВ в Амстердамі, щоб допомогти з лікуванням людей, які боролися за європейське майбутнє України і знаходяться в лікарнях в даний час.

З повагою

Віктор Степаненко
Президент УАЛДВК, професор