Link

Шановні члени УАЛДВК, лікарі дерматовенерологи та косметологи!
Вітаємо вас з нашим професійним святом – Днем медичного працівника!
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я та життя людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. З початком широкомасштабного рашистського вторгнення українські медики згуртувалися і працюють кожен на своєму місці заради єдиної мети – нашої Перемоги та розбудови вільної, потужної європейської України.
Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та найшвидшої Перемоги!

З повагою
Президія УАЛДВК

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Link

ВІТАЄМО ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ ЗІ СВІТЛИМ ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ! ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА! СКОРІШОЇ ПЕРЕМОГИ НАМ І МИРУ!
УСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

З ПОВАГОЮ
ПРЕЗИДЕНТ УАЛДВК ВІКТОР СТЕПАНЕНКО ТА ПРЕЗИДІЯ УАЛДВК

ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ ЧИННИХ КЛІНІЧНИХ ПРОТОКОЛІВ

ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ ЧИННИХ КЛІНІЧНИХ ПРОТОКОЛІВ

Наказом МОЗ України від 24.02.2021  № 337 продовжено до 1 вересня 2021 року дію клінічних протоколів, у тому числі затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 7 червня 2004 року № 286 “Про удосконалення дерматовенерологічної допомоги населенню України” та наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08 травня 2009 року № 312 “Про затвердження клінічних протоколів надання медичної допомоги хворим на дерматовенерологічні захворювання”. Передбачено, що до цього терміну МОЗ України буде розроблено в установленому порядку галузеві стандарти у сфері охорони здоров’я за відповідними напрямами.
Нагадаємо, що попереднім наказом від 28.02.2020  № 590, дія протоколів скасовувалася з 1 березня 2021 року.