ЗАТВЕРДЖЕНО СТАНДАРТ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «СИФІЛІС»

Link

ЗАТВЕРДЖЕНО СТАНДАРТ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «СИФІЛІС»

Наказом МОЗ України затверджено Стандарт медичної допомоги «Сифіліс», внесено зміни до Методики діагностики, лікування і профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 07 червня 2004 року № 286, до Стандартів діагностики та лікування хвороб, які передаються статевим шляхом, та хвороб шкіри, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 07 червня 2004 року № 286, та до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 08 травня 2009 року № 312 «Про затвердження клінічних протоколів надання медичної допомоги хворим на дерматовенерологічні захворювання».

ДЕНЬ ДІАГНОСТИКИ МЕЛАНОМИ – 2023

Link

ДЕНЬ ДІАГНОСТИКИ МЕЛАНОМИ – 2023

Українська асоціація лікарів дерматовенерологів і косметологів залучається до проведення 22 травня 2023 року Всеукраїнського соціального проекту  –  День діагностики меланоми, що проводиться в рамках панєвропейської програми «Євромеланома», співорганізаторами якого є  громадська організація «Стоп меланома» та «Інститут дерматології та косметології доктора Богомолець».

Лист СТОП-МЕЛАНОМА

УАЛДВК Меланома

ЗВЕРНЕННЯ ДО МОЗ УКРАЇНИ

Link

Звернення та запит очільника ВГО «Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів», член-кореспондента НАМН України  зі спеціальності «Дерматовенерологія», професора Степаненка В.І. з нагоди анонсованого на 13 квітня 2023 року онлайн-інтерв’ю : «Міністр охорони здоров’я: медицина в Україні під час війни. Частина 2», на якому планується розгляд ряду організаційно-методичних питань на етапі медичної реформи, в тому числі  щодо формування спроможної мережі медичних закладів у госпітальному окрузі (клікабельно)

Link

Звіт про громадське обговорення проєкту постанови
Кабінету Міністрів України «Деякі питання організації спроможної
мережі закладів охорони здоров’я»

ЗВІТ (переглянути)

ЛИСТ ДО РНБО

Link

ЛИСТ ДО РНБО
Руйнація системи надання дерматовенерологічної допомоги суттєво погіршить рівень та якість її надання для населення, що, в свою чергу, призведе до прогнозованого соціального напруження в суспільстві.
Щоб попередити ці проблеми, УАЛДВК звернулася із листом до Ради національної безпеки і оборони України та  отримала відповідь підтримки.

Лист до РНБО (переглянути)

Відповідь РНБО від 22.12.2022

ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЄКТУ ПОСТАНОВИ КМУ «ДЕЯКІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Link

ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЄКТУ ПОСТАНОВИ КМУ «ДЕЯКІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Міністерство охорони здоров’я України винесло на громадське обговорення  проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».

УАЛДВК надіслало свої зауваження до цього проєкту.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Цьогоріч ми зустрічаємо цей День у стані широкомасштабної війни, оголошеної нам росією. З першого дня її члени УАЛДВК надавали допомогу пацієнтам – де б не були, очно чи дистанційно. Ми боролися на міжнародному рівні – і наші зусилля повністю описують слова нашого Президента Володимира Зеленського: “За ці шість місяців ми змінили історію, змінили світ і змінилися самі. Тепер точно знаємо, хто справді нам брат і друг, а хто навіть не випадковий знайомий. Хто не втратив своє ім’я та репутацію, а хто переживав, щоб терористи зберегли обличчя. Кому ми насправді не потрібні, а де для нас двері справді відчинені. Ми зрозуміли, хто є хто. А весь світ дізнався, хто такі українці. І що таке Україна. Більше ніхто не скаже про неї: це десь там, біля росії”.
Ми вдячні за допомогу колегам з Європейської академії дерматології і венерології EADV та IUSTI Europe – цього року участь у заходах цих поважних європейських партнерів УАЛДВК для українських лікарів – безкоштовна. EADV відкрила для нас безкоштовне дистанційне навчання.
Україна – це Європа.
Ми точно вистоїмо. І переможемо.

З Днем Незалежності, дорогі колеги!

З повагою
ПРЕЗИДІЯ УАЛДВК